JARMARKI BOŻONARODZENIOWEW okresie przedświątecznym zapraszamy grupy zorganizowane do skorzystanie z naszych wyjazdów na jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce i zagranicą.


Jarmarki bożonarodzeniowe organizowane są od wielu stuleci a obecnie stanowią także niewątpliwą atrakcję turystyczną.

Podczas wyjazdu, będzie można skosztować lokalnych przysmaków, pospacerować między przystrojonymi straganami, zakupić ozdoby świąteczne, biżuterię i inne wyroby oferowane przez lokalnych wystawców, czy też spędzić miłe chwilę w ogrzewanym namiocie, rozkoszując się grzanym winem.


Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na wyjazdy dla grup zorganizowanych, lecz organizujemy wyjazdy także do wielu miejsc niewymienionych poniżej.Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane do składania zapytań!

 

 

Jarmark bożonarodzeniowy w Szczecinie - to jarmark odbywający się na 3 placach w centrum Szczecina, gdzie pojawiają się drewniane domki a mieszkańcy i turyści mogą zrobić świąteczne zakupy, rozkoszować się miejscowymi specjałami, czy też znaleźć wymarzony podarek pod choinkę.Jarmark bożonarodzeniowy w Poznaniu - znany także jako Poznańskie Betlejem, przyciąga mieszkańców i turystów wieloma atrakcjami z których najciekawsze to Christmas Silent Disco, Poznań Ice Festival, czy też Diabelski Młyn i piękna choinka miejska.

 

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie - w różnych częściach stolicy Niemiec mamy do wyboru około 40 jarmarków. Najpopularniejszymi są oczywiście wielkie jarmarki odbywające się przy Alexanderplatz i dworcu ZOO.Jarmarki bożonarodzeniowe w Dreźnie - tradycyjny jarmark w malowniczej scenerii starego miasta, słynący z tego, iż każdego dnia po godzinie 16:00 można spotkać tam spacerującego Świętego Mikołaja, który obdarowuje najmłodszych drobnymi podarkami.


Jarmarki bożonarodzeniowe w Pradze - według opinii wielu osób w Pradze mamy do czynienia z najpiękniejszymi jarmarkami w całej Europie z największym z Nich na Rynku Staromiejskim, gdzie co roku staje wielka choinka.Jarmarki bożonarodzeniowe w Wiedniu - w stolicy Austrii również możemy odwiedzić jeden z wielu odbywających się tam jarmarków a każdy z Nich cechuje się charakterystycznym świątecznym klimatem i wieloma ciekawostkami.