O nas

Witamy na stronie biura podróży WYSOCKITRAVEL.PL. Jeśli stoją Państwo przed dylematem wyboru odpowiedniej formy wypoczynku, trafili Państwo pod właściwy adres. Pasja do narciarstwa skłoniła nas do rozpoczęcia organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy – pod marką WYSOCKI-SKI. Po 10 latach działalności wyszliśmy naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów rozszerzając ofertę o wypoczynek letni. Stworzyliśmy profesjonalny portal turystyczny, na którym oddajemy do Państwa dyspozycji zaawansowaną wyszukiwarkę ofert, która umożliwia samodzielne zarezerwowanie wymarzonych wakacji za pośrednictwem Internetu. 

Współpracujemy ze znanymi na rynku, doświadczonymi i sprawdzonymi touroperatorami, którzy gwarantują wysoką jakość wypoczynku tj.:
GRECOS HOLIDAY, NECKERMANN, EXIM TOURS, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, CORAL TRAVEL, SUN&FUN, NET HOLIDAY, ALMATUR, LOGOS TOUR, FUN CLUB i in.
W naszej ofercie jest również możliwość wykupienia urlopu z niemieckimi organizatorami turystyki ( ITS, JAHN REISEN, TUI, 12 FLY, 5vF, FTI, SCHAUINSLAND, DERTOUR i in.) i wylotu bezpośrednio z Berlina.

Zarówno latem jak i zimą oferujemy wyjazdy dostosowane do oczekiwań każdego Klienta. Oprócz tradycyjnych wyjazdów pobytowych w naszej ofercie znajdą Państwo również pakiety: zwiedzanie&wypoczynek, wycieczki objazdowe, rejsy wycieczkowe oraz podróże po egzotycznych krajach. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług na stronie internetowej wysockitravel.pl oraz w naszym biurze znajdującym się przy Al. Wyzwolenia 2 w Szczecinie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, pomożemy w wyborze lub utwierdzimy w jego słuszności. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo ofertę spełniającą wszystkie życzenia!
 

Serdecznie zapraszamy!