Jak rezerwować?

KROK 1: WYSZUKIWARKA

W wyszukiwarce ofert należy wybrać preferowane kryteria wycieczki:

  • rodzaj oferty ( podróż kompletna, tylko przelot, z dojazdem własnym, wycieczka objazdowa, rejs)
  • cel podróży ( kraj / region )
  • preferowane miasto wyjazdu / wylotu
  • liczbę osób ( dorosłych i dzieci )
  • termin i długość podróży
  • aby jeszcze dokładnie określić swoje wymagania należy wybrać „więcej opcji”

Po wybraniu wszystkich parametrów klikamy SZUKAJ.

KROK 2: LISTA KRAJÓW Z PODZIAŁEM NA REGIONY

Znajdziemy tu informacje pogodowe, czas lotu i informacje o najlepszej ofercie cenowej dla każdego regionu. Po wybraniu celu podróży przechodzimy do kroku kolejnego.
Uwaga: w przypadku gdy w pierwszym kroku wyszukiwania nie podamy konkretnego celu podróży po kliknięciu SZUKAJ automatycznie przejdziemy do kroku 3 ( pomijając krok 2 ).

KROK 3: LISTA HOTELI

W tym kroku należy wybrać konkretny hotel. Ułatwią to informacje szczegółowe: opis, zdjęcia, ilość gwiazdek, położenie hotelu na mapie, opinie zostawione przez odwiedzających.

KROK 4: TERMINY

Po wybraniu hotelu przechodzimy do kroku kolejnego gdzie możemy wybrać konkretny termin podróży i miasto wylotu. Dodatkowo znajdziemy tu informacje o rodzaju pokoju, wyżywieniu oraz informacje szczegółowe dotyczące hotelu. Z kroku 4 możemy bezpośrednio przejść do kroku 6 lub kliknąć WIĘCEJ OPCJI aby przejść do kroku 5.

KROK 5: ALTERNATYWY

Alternatywne opcje wyżywienia i zakwaterowania a także w niektórych przypadkach godziny lotu.

KROK 6: FORMULARZ Z DANYMI, REZERWACJA

Jeżeli oferta jest dostępna rozpoczyna się proces wstępnej, niezobowiązującej rezerwacji. Wypełnij formularz rezerwacyjny i wyślij go klikając REZERWUJ.

Ujrzysz POTWIERDZENIE REZERWACJI WSTĘPNEJ, które automatycznie otrzymasz także na podany adres email. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, aby rezerwację potwierdzić, ustalić sposób płatności i dostarczenia dokumentów podróży.