PARKI ROZRYWKI


Szukasz pomysłu na wyjazd weekendowy, integrację z rodziną, znajomymi, kolegami i koleżankami z pracy, lub szkoły?

A może dobrym rozwiązaniem będzie chwila odpoczynku, radości, uśmiechu i zapomnienia w jednym z parków rozrywki w Polsce, lub u naszych sąsiadów?

Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów, wraz z zakupem biletów wstępu.
Poniżej podajemy kilka przykładowych propozycji. Istnieje możliwość organizacji wyjazdów również do parków rozrywki, tematycznych, wesołych miasteczek, aquaparków, ZOO nie wymienionych poniżej!


Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane do składania zapytań.

 

 

PARK OF POLAND - SUNTAGO WODNY ŚWIAT (Polska - okolice Warszawy) - nowo otworzony, największy zadaszony park wodny w Europie.

ENERGYLANDIA (Polska - okolice Krakowa) - największy park rozrywki w Polsce, otwarty w 2014 roku, podzielony na 5 stref tematycznych z około 80 atrakcjami.

MAJALAND KOWNATY (Polska - położony między Kostrzynem a Zieloną Górą) - całoroczny, rodzinny park rozrywki, oparty o tematykę pszczółki Mai i innych postaci z bajek

TROPICAL ISLAND (Niemcy - okolice Berlina) - jeden z największych, całorocznych parków wodnych i krain tropikalnych w całej Europie.

HEIDE PARK (Niemcy - Soltau - okolice Hamburga) - największy park rozrywki w północnych Niemczech, otwarty w 1978 roku.

HANSA PARK (Niemcy - Sierksdorf) - popularny park rozrywki, położony nad brzegiem morza.

LEGOLAND (Niemcy - Monachium, Dania - Billund) - park rozrywki, który został stworzony z milionów klocków lego.

STRALSUND Z OCEANARIUM (Niemcy - Stralsund) - jedno z największych oceanariów na całym świecie o powierzchni bliskiej 10 tys. m kw.

SERENGETI PARK (Niemcy - okolice Hannoveru) - połączenie parku rozrywki i ogrodu zoologicznego z największym safari w Europie.